foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


95 7620355
zsp.drezdenko@wp.pl

Egzaminy zewnętrzne

Tłumacz strony

 
3 października uczniowie Technikum Hotelarskiego udali się na wycieczką edukacyjną do Poznania, aby poznać zasady i funkcjonowanie poznańskich, prestiżowych hoteli. Drezdenecka młodzież odwiedziła pięciogwiazdkowy „Blow Up Hall 5050” – awangardowy, eksperymentalny, luksusowy, stosujący nietypowe zasady obsługi gości, a także posiadający znaczącą kolekcję sztuki współczesnej i czterogwiazdkowy Hotel „Mercure” Poznań Centrum, który mieści się w biznesowej dzielnicy Poznania nieopodal Międzynarodowych Targów Poznańskich i dysponuje klimatyzowanymi pokojami oraz zapleczem konferencyjnym. Uczestnicy spotkali się z niezwykle miłym i profesjonalnym przyjęciem ze strony pracowników Działu  Promocji, którzy opowiedzieli młodzieży o obiektach hotelarskich, zaprezentowali pokoje i miejsca związane z obsługą gości. Wyjazd stał się nietypową okazją, aby poznać lepiej zawód hotelarza, jego obowiązki, a także zaobserwować codzienne funkcjonowanie hotelu.