foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


95 7620355
zsp.drezdenko@wp.pl

Egzaminy zewnętrzne

Tłumacz strony

 

Grono pedagogiczne i obsługa

NAUCZYCIELE

Bandura Beata - język niemiecki
Biesiada Marek - biologia  
Grzechowiak Edyta - język polski
Borenstein - Matkowska Beata - język niemiecki
Brzostowska-Jarek Agnieszka- język angielski
Chlebek Edyta - wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
Dobrychłop Amrogowicz Edyta Anna - fizyka, religia  
Dziwir Józefa - biologia
Fabiś Katarzyna - geografia
Hinc Beata - historia
Icke Arleta - język niemiecki
Jaśków Iwona - matematyka
Jodko Renata - wychowanie fizyczne
Koczerba Katrzyna - geografia
Krawczyk Justyna - język angielski
Lewicka Renata - informatyka, przedsiębiorczość
Łagoda Halina - bibliotekarz, język rosyjski
Maciaszczyk Aneta - przedmioty ekonomiczne i hotelarskie
Magdziarz Łucja - informatyka i przedmioty hotelarskie
Malewicz Małgorzata - matematyka, fizyka i przedmioty hotelarskie
Malinowska Bogumiła - język polski
Libera Wioletta - pedagog szkolny
Raźniecka Edyta - język angielski 
Osipowicz Jan - wychowanie fizyczne
Nawrot - Sikora Iwona - język polski
Pucek Agnieszka - język angielski
Pupel Anna - wychowanie fizyczne
Stoińska Beata - przedmioty zawodowe budowlane
Stypińska – Łatuszyńska Agnieszka - przedmioty ekonomiczne
Strzelczyk Dawid - język niemiecki 
Świekatowska Iwona - historia, WOS, przedsiębiorczość
Tatur Beata - język polski, zajęcia rewalidacyjne   
Tyszkiewicz Tomasz - religia
Teresiak Sylwia - informatyka 
Urbański Dariusz - historia
Wawrzyniak Aneta -  język niemiecki
Waszak-Stasiukiewicz Karolina -  język niemiecki 
Wilińska Ewa - geografia
Wojcieszak Małgorzata - język angielski 
Wojciuszkiewicz Renata - matematyka, fizyka
Wysocka Kamila - biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Wróblewska Iwona - język angielski
Zamerluk Kamila - religia

OBSŁUGA I PRACOWNICY TECHNICZNI

Szymańska Małgorzata - sekretarz szkoły  
Walkowiak  Jan - kierownik gospodarczy  
Kozłowska Danuta   - sprzątaczka  
Lachowicz Krzysztof - konserwator  
Hinc Zbigniew - konserwator  
Masłowska Alicja - sprzątaczka  
Jurczyńska Maria - sprzątaczka  
Wychowałek Marzena- sprzątaczka