foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


95 7620355
zsp.drezdenko@wp.pl

Egzaminy zewnętrzne

Tłumacz strony

 

PARTNERZY SZKOŁY

 

LISTY INTENCYJNE

 

 1. Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Drezdenku. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
 2. Drezdenecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Drezdenku. Nawiązanie współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
 3. ArCADiasoft Chudzik spółka jawna (dawniej INTERsoft Sp. z o.o.) z siedzibą w Łodzi, zajmującą się dystrybucją oprogramowań dla branży budowlanej. (więcej)
 4. Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. Współpraca w zakresie podejmowania działań wzmacniających aktywność zawodową
  uczniów w kierunku wyboru kształcenia, wyboru zawodu i planowania kariery zawodowej. 
  (zobacz list)
 5. Nadleśnictwo "Smolarz" w Kleśnie. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
 6. Nadleśnictwo "Karwin" w Drezdenku. Potwierdzenie kontynuacji partnerskiej współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
 7. Muzeum Puszczy Drawskiej i Noteckiej im. Franciszka Grasia w Drezdenku. Rozpoczęcie partnerskiej współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
 8. Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Drezdenku. Rozpoczęcie partnerskiej współpracy w zakresie poszerzenia aktywności artystycznej młodzieży. (zobacz list)
 9. Gazeta Samorządu Drezdeneckiego "drezdenecka.pl" w Drezdenku. Nawiązanie współpracy w zakresie szeroko pojętej informacji i komunikacji społeczności lokalnej. (zobacz list)
 10. Centrum Promocji Kultury w Drezdenku. Nawiązanie  współpracy w zakresie szeroko pojętej działalności artystycznej. (zobacz list)
 11. Dom Wspólnoty Barka w Drezdenku. Współpraca w zakresie szeroko pojętej idei wolontariatu. (zobacz list)
 12. Publiczne Przedszkole w Drezdenku. Nawiązanie współpracy w zakresie szeroko pojętej działalności artystycznej. (zobacz list)
 13. Schronisko dla psów w Gorzowie Wlkp. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)

14. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze - Oddział Terenowy z siedzibą w Gorzowie Wlkp. Kontynuacja partnerskiej współpracy na rzecz realizacji cyklu akcji poboru krwi.(zobacz list)