PARTNERZY SZKOŁY

LISTY INTENCYJNE

1. Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Drezdenku. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
  2. Drezdenecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Drezdenku. Nawiązanie współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
  3. ArCADiasoft Chudzik spółka jawna (dawniej INTERsoft Sp. z o.o.) z siedzibą w Łodzi, zajmującą się dystrybucją oprogramowań dla branży budowlanej. (więcej)
  4. Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. Współpraca w zakresie podejmowania działań wzmacniających aktywność zawodową
    uczniów w kierunku wyboru kształcenia, wyboru zawodu i planowania kariery zawodowej.
    (zobacz list)
  5. Nadleśnictwo "Smolarz" w Kleśnie. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
  6. Nadleśnictwo "Karwin" w Drezdenku. Potwierdzenie kontynuacji partnerskiej współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)
  7. Muzeum Puszczy Drawskiej i Noteckiej im. Franciszka Grasia w Drezdenku. Rozpoczęcie partnerskiej współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)