foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


95 7620355
zsp.drezdenko@wp.pl

Egzaminy zewnętrzne

Tłumacz strony

 
DARIA JĘDRYCZKO KLASA 1a ZSZ
Pasją uczennicy jest wojsko oraz ASG ( Air Soft Gun ). Daria należy do S.G.R.S (Samodzielna Grupa Rozpoznawczo - Szturmowa). Pasja ta sprawia je wielką radość oraz jest sposobem na nudę. "Ludzie, z którymi się w to bawi są wspaniali, dzięki nim ten sport ma w sobie coś dużego''
PAULINA MIŚKÓW  KLASA 3 TECHNIKUM HOTELARSKO-EKONOMICZNE
Pasją uczennicy jest origami modułowe. Paulina zajmuje się tym rodzajem sztuki składania papieru od 3 lat. Jak sama uczennica podkreśla: „Moje hobby pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz pozwala mi  odstresować się po ciężkim dniu”.
KLAUDIA PNIEWSKA KLASA 1A  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Pasją  uczennicy jest jazda konna. Jak podkreśla  Klaudia,  konie są to jedyne zwierzęta, przy których czuje się dobrze i bezpiecznie. Zwierzęta te  są piękne, wspaniałe i  potrafią czuć to, co my. Jak mówi sama o sobie: „ Kiedy jestem w siodle, zapominam o codziennych problemach i po prostu czuję.
ALEKSANDRA PRZYBYSZ KLASA 1TECHNIKUM HOTELARSKIE
Pasją uczennicy  jest siatkówka, której poświęciła już  siedem lat. Należy do drezdeneckiego klubu "Sokół". Trenuje ciężko dwa razy w tygodniu. Mecze  siatkówki w sezonie odbywają się  w każdy weekend. Obecnie gra na pozycji libero.